Nože s kvalitou prvovýroby

Kvalita bez kompromisov

odeslat přátelům
autor: Editor 3
publikováno: 8.3.2024

V poslednej dobe sme svedkami stúpajúcich cien náhradných dielov, ktoré predstavujú výzvu pre mnohých majiteľov a prevádzkovateľov poľnohospodárskej techniky.

Tento trend neobišiel ani sektor kombajnov a iných poľnohospodárskych strojov, kde vysoké ceny náhradných dielov môžu výrazne zvýšiť prevádzkové náklady. Avšak, existuje riešenie, ktoré ponúka kvalitu náhradných dielov na úrovni prvovýroby, čím sa otvára možnosť ušetriť bez toho, aby bolo ohrozené výkonnostné alebo kvalitatívne hľadisko.

Náhradné diely pre špičkové značky poľnohospodárskej techniky, ako sú SCHUMACHER, NEW HOLLAND, CASE IH, CLAAS, JOHN DEERE, FENDT, LAVERDA a MASSEY FERGUSON zaručujú prvotriednu kvalitu. Sú vyrobené z nemeckého materiálu, čo im dodáva výnimočnú odolnosť. Použité výrobné techniky sú identické s tými, ktoré sa aplikujú pri originálnych dieloch, zabezpečujúc kvalitu na úrovni prvovýroby.

Naša ponuka zahŕňa široký sortiment dielov, ako sú nože pre žacie lišty a drviče pre kombajny, navrhnuté pre dokonalé pasovanie a výnimočnú funkčnosť, čím zabezpečujú efektívnosť Vašej poľnohospodárskej techniky.

Ak hľadáte spôsob, ako ušetriť na nákladoch spojených s náhradnými dielmi bez toho, aby ste museli obetovať kvalitu alebo výkonnosť, neváhajte nás kontaktovať pre cenovú ponuku!

Celý sortiment náhradných dielov nájdete na odkaze v kategórií ND:
https://www.bisoeshop.eu/eshop/first

Ako funguje dodávka náhradných dielov počas sezóny, katalógy ND a rýchlosť dodávky nájdete na odkaze:
https://www.biso.eu/nahradni-dily-biso/

 

Václav Štursa ml.
kontaktný telefón: +420 606 183 360
email: vaclav.stursa@biso.eu

 

Fotogaléria

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

stredisko Banská Bystrica,
Hronsecká cesta 1,

SK - 976 31 Hronsek,
Slovak republic.

telefon: +421 902 944 273
email: info@biso.eu

otevírací doba: po-pá 8:00 až 16:00

www.bisobanskabystrica.sk

Značky, ktoré ponúkame BISO Kubota New Holland Case IH Steyr Maschio Gaspardo VIGOLO Kverneland WEAVING STRAUTMANN BARGAM WTC Písečná VAIA STOLL Olimac CIMA Antonio Carraro GOLDONI LaCruz Freilauber Agrofer Spapperi UV Boosting AGROSE KAYHAN SMS Rokycany Sukov CAST Celikel WRAG PELLENC Krone McConnel