Predvádzanie traktoru KUBOTA M6142

Všestranný a výkonný pomocník pre poľnohospodárov

odeslat přátelům
autor: Editor 3
publikováno: 24.7.2023

Na Slovensku sme mali možnosť odprezentovať traktor KUBOTA M6142 jednému z našich zákazníkov a môžeme s potešením skonštatovať, že to bol úspech. Počas prezentácie sa traktor skvele predviedol a preukázal schopnosť vykonávať rôzne úkony s jednoduchosťou a precíznosťou.

Kubota M6142 je ideálna pre profesionálnych poľnohospodárov, ktorí oceňujú vynikajúcu manévrovateľnosť, viditeľnosť, maximálnu ergonómiu a výnimočný výkon. Vďaka svojim všestranným vlastnostiam je tento traktor ideálnou voľbou pre živočíšnu a rastlinnú výrobu.

Traktor disponuje výkonným 4-valcovým motorom emisnej normy Stage 5 a zabezpečuje maximálny výkon v rámci širokého rozsahu otáčok, a to aj pri rôznych zaťaženiach. Okrem toho budete môcť vďaka obrovskej 230-litrovej palivovej nádrži pracovať aj dlhé zmeny bez potreby tankovania.

Náš zákazník na Slovensku bol s traktorom Kubota M6142 veľmi spokojný a ocenil jeho všestrannosť a vysokú efektivitu. Teší nás dôvera, ktorú náš zákazník vložil do tohto traktora a veríme, že Kubota M6142 je vhodnou voľbou pre každého, kto hľadá výkonného a spoľahlivého pomocníka pre svoje poľnohospodárske činnosti na Slovensku!

Traktor nášho zákazníka presvedčil! Chcete sa presvedčiť aj Vy? V prípade záujmu sa na nás neváhajte obrátiť.

Zistite viac o traktoroch KUBOTA: https://www.biso.eu/vsechny-clanky/?f=12
Celú našu ponuku traktorov KUBOTA nájdete tu.

 

Václav Štursa ml.
kontaktní telefon: +420 606 183 360
email: vaclav.stursa@biso.eu

 


Další zajímavé články:KUBOTA V NAŠEM PORTFÓLIU
Na základě dohody s dovozcem strojů KUBOTA společností ŠUPA TECHNIKA jsme získali zastoupení této značky pro naše regiony jako autorizovaný partner pro servis, dodávky náhradních dílů...

Pokračování zde.


SERVISUJEME KUBOTY
V první fázi přecházejí na servis traktorů KUBOTA střediska BISO Rohovce a BISO Hurbanovo. Na těchto střediscích jsme vybrali mechaniky, kteří jsou začleněni do školícího programu KUBOTY...

Pokračování zde.

NOVÝ RAD TRAKTOROV KUBOTA M6001 UTILITY
Kubota je popredným výrobcom poľnohospodárskeho, rašelinového a stavebného vybavenia a priemyselných motorov od roku 1890. S globálnou centrálou v japonskej Osake, kanceláriami vo viac ako 120 krajinách a s viac ako 41 000 zamestnancami v Severnej Amerike, Európe a Ázii dosiahla spoločnosť Kubota výnosy v roku 2020 vo výške 17,3 miliardy dolárov.

Pokračování zde.

 

Video 


 

 

Fotogaléria

 


<< späť

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER s.r.o.

stredisko Banská Bystrica,
Hronsecká cesta 1,

SK - 976 31 Hronsek,
Slovak republic.

telefon: +421 902 944 273
email: info@biso.eu

otevírací doba: po-pá 8:00 až 16:00

www.bisobanskabystrica.sk

Značky, ktoré ponúkame BISO Kubota New Holland Case IH Steyr Maschio Gaspardo VIGOLO Kverneland WEAVING STRAUTMANN BARGAM WTC Písečná VAIA STOLL Olimac CIMA Antonio Carraro GOLDONI LaCruz Freilauber Agrofer Spapperi UV Boosting AGROSE KAYHAN SMS Rokycany Sukov CAST Celikel WRAG PELLENC Krone McConnel